Ftesë në 5, Eli G kurorëzon lidhjen me Klaudian me puthje mes VIP-sh botërorë, 27 Maj 2020, Pjesa 3

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
Gazetar: Roland Spahiu
Tema: Këngëtari dhe ish banori i Big Brother, Eli G bashkë me partneren Klaudia Shehu, janë përzgjedhur si çifti shqiptar në skenat e puthjes mes çifteve të famshme nga e gjithë bota, midis të cilëve, Ricky Martin, Leonel Messi, Jessica Alba Ronaldinjo e shumë yje të tjerë me partnerët e tyre .
Te ftuar: Eli G, Klaudia Shehu

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#FteseNe5#TopChannel