Vrasja në pikën e karburantit, policia: Autori përdorues droge- Top Channel Albania – News – Lajme

Pas gati 10 orësh policia e Sarandës arrestoi autorin e dyshuar të vrasjes së një punonjësi karburanti në orët e para të mëngjesit. Ai është 27-vjeçari Arqile Koçi dhe për policinë i riu njihet si përdorues droge.